Retusz zdjęć

Zapoznajcie się z naszą atrakcyjną ofertą przeróbek zdjęć online! Sprawdźcie, jakie zabiegi możemy wykonać na Waszych fotografiach, abyście mogli cieszyć się swoimi odbitkami w najwyższej jakości.

Korekcja kolorów - dotyczy to zwłaszcza zdjęć z lat 70 - 90 które, nawet jeśli były troskliwie przechowywane tracą oryginalne kolory i stają się jednolicie czerwonawo - żółto - rudawe.

• Usuwanie drobnych rys, niewielkich kropek, małych ubytków, pieczątek itd. - dotyczy to zwłaszcza zdjęć, które chcemy powiększyć ze starych, małych odbitek - powiększenie po prostu bardzo te niewidoczne na małej odbitce niedoskonałości uwydatni.

Retusz kosmetyczny - usuwanie zmarszczek, blizn, przebarwień na skórze, "pieprzyków" itp. - stopień ingerencji zależy od wymagań Klienta.

Sepiowanie - czerń i biel - na życzenie Klienta zamiana zdjęć kolorowych na czarno- białe, lub nadanie im szlachetnego koloru sepii (brąz) zabieg ten jest stosowany na przykład, gdy kolory zdjęcia są nieciekawe i nie można ich poprawić, lub gdy chcemy nadać zdjęciu wygląd typu "vintage"

Renowacja zdjęć

• Usuwanie dużych ubytków, masywnych rys, zadrapań, zapleśnień i plam. Jest to usługa wyceniana indywidualnie, zależnie od stopnia uszkodzenia cena może być różna, tak jak różny może być czas wykonania takiej usługi.

• Koloryzacja zdjęcia, to nadanie czarno-białej fotografii koloru. Jest to szczególnie ciekawy efekt w przypadku zdjęć portretowych. Bardzo pomocne są w tym przypadku informacje typu - kolor oczu, włosów itp. Efekt jest wtedy jeszcze lepszy, bo zbliżony do naturalnego.

Renowacja, retusz oraz inne przeróbki zdjęć online – Laboratorium Fotograficzne Fotolabel.